Banesë me qira
250.00 €

  • Rruga C, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 16 herë
 

Banes me qera te lagjia e spitalit.
Banesa ka dalje ne rrugen C dhe Muharrem Fejza.

Banesa posedon :
Sallon | Kuzhine | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Çmimi: 250 €

Premium Patundshmeri
☎ 044 100 793 & Viber +383 44 100 793 & 045 411 116

Q-kpgdszd

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit