Banesë me qira
250.00 €

  • Rr.Helger Pederson te Vëllezërit Asllani, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Ndryshuar me 25.11.2021
Është shikuar 3 herë
 

Leshohet me qira banesa ne ish Lagjen e Spitalit ,Prishtina e re. Rr.Helger Pederson, Kompleksi Vëllezrit Asllani, Blloku B2
Banesa me qira, pa mobilje vetem kuzhina e montuar.
►Kodi:Ls16

►Renditja:
►Sallon me kuzhinë
► 2 Dhome gjumi
►Banjo
►Depo
►Ballkon
►Kati i 7

►Siperfaqja:85m²

►Çmimi:250€, dhe Depoziti i obliguar nje qira.

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
AgjensioniDemiri@gmaill.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit