Banesë me qira
250.00 €

  • LAGJIA E SPITALIT, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 27 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit

- ID:189
- Lokacioni: Prapa banesave te Chelsea Point
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 1+1
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
-Siperfaqj: 60 m2
- Cmimi: 250

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën e Spitalit dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë, nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar, eshte ndertim i Pozhegu Brothers!

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit