Banesë me qira
250.00 €

  • Mrapa Euleksit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 25 herë
 

Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreveshjes

Rënditja:
Sallon me kuzhine
2 dhoma të gjumit
2 banjo, ballkon, shpajz dhe korridor.

Çmimi: 250€ I Negocjushem. Pa mobile.Me mundesi mobilimi sipas mareveshjes

Banesa mobilohet sipas marrëveshjes.
Ka parking rrugor, 2 lifta, ujë 24H.

+383/ 45 227 100 (VIBER).

045 227100

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit