Banesë me qira
300.00 €

  • pr e re, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

#Banese me #qira ne lagjen Prishtina e re ne #Prishtine m'rapa spitalit Amerikan.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo dhe depo.
Teras.
Garazh per vetur.
Kati 6 me lift.

Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 983 555

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re