Banesë me qira
400.00 €

  • BANESË ME QIRA TEK PRISHTINA E RE, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 25 herë
 

BANESË ME QIRA TEK #PRISHTINA E RE????
▪️ÇMIMI: 400€????
▪️MBRAPA SPITALIT AMERIKAN, OBJEKTI F/A EINGERING, ME 120M2 KATI 10 - ME 2 LIFTA, ME SISTEM TË NGROHJES QENDRORE ME RRYMË, ME KUSHTE TË MIRA BANIMI ËSHTË E MOBILUAR NË TËRËSI SI DHE KA KËTË RENDITJE:
▪️DHOMË E DITES ME KUZHINË,
▪️3 DHOMA E GJUMIT,
▪️DEPO,
▪️2 BANJO,
▪️2 BALLKONA.
+ ME GARAZH NE KETE CMIM

TEL ????
044 924 900 + VIBER +WHATSAPP

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit