Banesë me qira
400.00 €

  • muharrem fejza, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Jepet me qira banesa moderne 2 dhomeshe ne rrugen Muharrem Fejza te Loriano.

Banesa eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme dhe ka kete renditje:

~Sallon
~Kuzhine
~2 Dhoma Gjumi
~Banjo
~Korridor
~Depo
~Ballkon
~Termokos

Cmimi: 400 Euro
Per me shume informacione kontakto nr :
+383-49-983-555 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit