Banesë me qira
210.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20597

Banesa gjendet në Rr. Muharrem Fejza ,afër shkollës Pavarsia ka sipërfaqe 40m² kati i 3-të, posedon ashensor funksional dhe ngrohje me Termokos.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar mirë me paisjet e nevojshme për banim ,gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në shërbimet e nevojshme.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1