Banesë me qira
400.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20501

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, është komplet e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim.

Objekti banesor posedon ashensor funksional, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në shërbimet e nevojshme.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1