Banesë me qira
350.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 21561

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 Rr. Muharrem Fejza afër Super Viva 2, ka sipërfaqe 66m² kati i 5-të.
Objekti banesor posedon ashensor funksional dhe ngrohje me Termokos.
Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.
Në çmim përfshihen mirëmbajtja dhe mbeturinat.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1