Banesa në shitje
860.00 €

  • SHITET Banesa tek Mati 1, Kompleksi KODRINA, Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 12 herë
 

▪️Investitori: Tregtia, me 138m2 kati 5, me pamje nga parku kryesor i Kodrines, Hapësirat e gjelbëruara në këtë lagje, kanë sipërfaqe, forma dhe funksione të ndryshme, të gjitha ndikojnë në përmirësimin e cilësisë së mjedisit të zonës. Organizimi dhe përdorimi i hapësirave është projektuar në atë mënyrë, ku qasja, lëvizja e banorëve është parësore si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️3 dhomë e gjumit,
▪️shpajz
▪️2 banjo dhe
▪️ballkon.
▪️+garazha

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati