Banesa në shitje
250.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 10 herë
 

Lëshohet Banesa me #qira të Qafa!
Qiraja mujore: 250€+ depoziti!
Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet të Qafa, mbi Kafe të vogla, nëkatin e 2-të. Banesa është me një dhomë gjumi dhe është e mobiluar.
Banesa lëshohet për përjudhë afatgjate, minimuni një vit!
Banesa posedon!
- Dhomë dite me kuzhinë
- 1 Dhoma gjumi
- Banjo
EJA – Është partner i sigurt i juaji!
Mund të na kontaktoni nga ora 08:00h - 18:00h
Email: ejaoffice.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati