Banesë me qira
550.00 €

  • Ndue Perlleshi, Mati, Prishtinë
Publikuar me 03.02.2021
Është shikuar 24 herë
 

Banesë me qira në Rrugën Ndue Përlleshi
-
| Salloni | Kuzhinë | Tre dhoma gjumit | Tre banjo | Dy ballkona | Depo | 180m² | 550€
-
Banesa gjendet në katin e parë(1) në Rr.Ndue Përlleshi, në një objekt tre katësh dhe kati i parë komplet lëshohet me qera, e mobiluar në tërsi më shumë kujdes dhe shije, posedon ngrohje qëndrore me rrymë si dhe me drunjë.
-
Banesa ka këtë renditje : Salloni, kuzhina ndaras, koridori, banjo , dhoma e fjetjës (1) , dhoma fjetjës (2), dhoma fjetjës(3), banjo, Wc.
-
Banesa gjendet në një ambient të qetë dhe të përshtatshem për banim , në çmim është përfshirë edhe garazha personale ku ju mundë ta parkoni veturën tuaj.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati