Banesë me qira
300.00 €

  • Ndue Perlleshi, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.02.2021
Është shikuar 49 herë
 

Banesë me qira në Rr.Ndue Perlleshi
-
| Salloni me kuzhinë | Dy dhoma gjumit | Dy ballkona | Depo | Banjo | 110m² | 300€
-
Banesa gjendet në katin e parë(1), është e mobiluar në tërsi dhe ofron kushte komode për banim.
-
Banesa gjendet në një ambient të qetë dhe të përshtatshëm për banim ku në hyrjen e banesës jetojnë vetëm 12 familje, gjithashtu banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë si dhe hapsira të mjaftueshme për parking.
-
Të gjitha komoditetet për të cilat keni nevojë gjat ditës si : Shkolla Fillore, kopshte për femijë, markete etj, gjenden shumë afër banesës.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati