Banesë me qira
350.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.04.2021
Është shikuar 36 herë
 

Leshohet banese me qira ne Mati 1,Rruga Konstandin Kristoforidhi
Banesa ka kete renditje:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350€
https://bit.ly/3n3a6PU
Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 333 511
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati