Banesë me qira
Është dhënë!

  • Rruga C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.04.2021
Ndryshuar me 27.04.2021
Është shikuar 21 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Rrugen C te kompleksi Dino. Banesa eshte ne katin e 6te (ka lift), dhe eshte e mobiluar.
Banesa posedon:

- Dhome te ndejes
- Kuzhine
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon.

Cmimi 350 i diskutueshem

Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati