Banesë me qira
230.00 €

  • Te Viva Fresh, Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.04.2021
Është shikuar 54 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Mati 1 te Viva Fresh banesa gjindet ne katin e shtate dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
-depo


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati