Banesë me qira
240.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 32 herë
 

Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne lagjen Mati-1, rruga Muharrem Fejza, objekti Pozhegu Brother's banesa gjendet ne katin e 7 dhe posedon:
Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati