Banesë me qira
220.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 49 herë
 

Banes me qira ne Mati1 afer Frutaris kompleksi Lule Dielli dhe posedon:

Banesa gjindet ne katin 1 te banimit

Sallon kuzhine
Dhome gjumit
Banjo
Ballkon

Qmimi 220 euro

Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati