Banesë me qira
350.00 €

  • Rruga C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 13 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga C ,Banesa ka këtë renditje: 1 sallon me kuzhinë 3 dhoma të gjumit 2 banjo 1 depo 1 ballkon Banesa gjendet te Rruga C , banesat e Tregtise . Banesa posedon ashensorë, vendparkim të mjaftueshëm, kopshtin per femije si dhe ndodhet në një lokacion mjaft të qetë dhe të përshtatshëm për banim.Per me shume info:


+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati