Banesë me qira
180.00 €

  • Banes me qira Perball matises rruga B , Mati, Prishtinë
Publikuar me 21.07.2021
Është shikuar 103 herë
 

Banes me qira ne rrugen B perball me matise apo five star banesat me tulla te kuqe:

Sallon me kuzhin
Dhome gjumi
Banjo
Kati 1
Termokos
Hapsir parkingu :
Qmimi :180 euro
Per me shume info: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati