Banesë me qira
250.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 66 herë
 

Leshohet me qira banesa ne lagjen mati 1, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kushte te mira banimi. Leshohet vetem per familjar apo çifte.

Banesa Posedon:

•Sallon me kuzhinë,
•Dy dhoma gjumi,
•Banjo,
•Ballkon dhe
•Koridor.
Çmimi 250 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati