Banesë me qira
320.00 €

  • Rruga B , Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 14 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë në Rrugen B.
Cmimi: 350 €
Ka sipërfaqe prej 58 m2 dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi dhe Banjo.
Banesa posedon gjithashtu 2 ashenspr dhe parking privat. Kompleks mark-ing mirëmbahet vazhdimisht dhe ka mbikqyrje të rregullt me kamera dhe sigurim fizik 24h/7.
EJA – Është partner i sigurt i juaji!
Mund të na kontaktoni nga ora 08:00h - 18:00h
Email: ejaoffice.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati