Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 23 herë
 

Ofrohet për qira banesë 90m² në afërsi të shkollës Pavarësia dhe Institutit Gjygjësor në lagjen Mati 1

Banes është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 90m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar, dhe ballkon.

Një hapësirë parkimi (garazhë) për veturë është e përfshirë në çmim!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/YyUrjAAP8cq

Çmimi: 300€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #qira #mati #muharrem_fejza #pavaresia

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati