Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.11.2021
Është shikuar 17 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 73m² në Kompleksin Eleksir rruga Ndue Përlleshi në lagjen Mati 1

Banesa është në katin e pestë (5) të banimit me orientim Lindje. Hapësira prej 73m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Afërsia me rrugën B dhe rrugën C e bën këtë lokacion shumë të favorizuar.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/tq3cRMLf7QuK8CkZ6

Çmimi: 300€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #rent #apartment #banesa #mati #rruga_B #rruga_C #ndue_perlleshi #alko_group

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati