Banesë me qira
350.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 2 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 86m² në Kompleksin Skandinavian në lagjen Mati 1

Banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 86m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi, banjo të kompletuar, WC dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/egbPWAsfBgvaqehYA

Çmimi: 350€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati #rruga_E #skandinavian

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati