Lokal me qira
800.00 €

  • Ndue Perlleshi, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 15 herë
 

Ofrohet për #QIRA Hapësirë Afariste – Lokal 212m² në rrugën Ndue Përlleshi, lagja Mati 1

Lokali është i përshtatshëm për shumë veprimtari si: Zyre, Call Center, Ordinancë, Studio Grafike, Depo Farmaceutike ... Hapësirë shumë e përshtatshme për zhvillimin e shumë bizneseve të tjera.

Çmimi: 800€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #afarizem #lokale #biznes #zyre #call_center #mati

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati