Banesa në shitje
57000.00 €

  • Shitet Banesa tek Muhaxheret, K.e Verdhe, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 15 herë
 

▪️me 45m2, kati i 6 me lift, e mobiluar eksluzivisht me mobile speciale, Perball supermaket Avokado me Pamje ka rruga anen perndimore, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve