Banesë me qira
400.00 €

  • muhaxher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 19 herë
 

Banese me qira ne Prishtine.

Qmimi:400 euro

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 5 me lift.

Banesa gjindet ne lagjen e Muhaxhereve, rr. Lord Bajroni, objekti Konak.

Per me shum informatA:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve