Banesë me qira
300.00 €

  • muhaxher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 23 herë
 

Banese me qira ne lagjen e Muhaxhereve afer Hotel Afa.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 3.

Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve