Banesë me qira
450.00 €

  • muhagjert, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024


Shtepi ne sistem banesor jepet me qira ne qender te Prishtines kati 3-te .
Afer Ambasades Zvicrane , lagjia e Muhagjereve .
Shtepia posedon :
-1 dhome dite
-1 kuzhine
-2 dhoma gjumi
-1 banjo
-2 ballkona
nxemje qendrore , klime etj .

Qmimi:450 Euro
Per me shume informacione kontakto nr :
+383-49-983-555 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve