Banesë me qira
260.00 €

  • Banes me qira te Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 155 herë
 

Ofrohet per qira banesa te Qafa - Prishtine te restaurant De Rada dhe posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi dopio.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte.

Qmimi:260 euro

Per me shum info:
+383 44 456 187 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa