Banesë me qira
240.00 €

  • Banesë me qira te Qafa , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 02.03.2021
Është shikuar 129 herë
 

Me 70 m2, kati përdhesë, me sistem të ngrohjes qendore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e dites me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
Banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa