Banesë me qira
250.00 €

  • Banes me qira te zyret e ldk , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 08.03.2021
Është shikuar 35 herë
 

Banes me qira te qafa te zyret e ldk's

| Sallon | Kuzhina | Dhome gjumi x2 | Banjo | Taras | Kati 9 | lift | Termokos|

Qmimi:250euro
Per me shume info: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa