Banesë me qira
250.00 €

  • Rr. UCK-së, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 25.03.2021
Është shikuar 27 herë
 

▪️Me 95m2 kati 9 me 2 lifta funksional, mirëmbahet nga ndërmarrja publike banesore, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma gjumi
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa