Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Te Zyret e Ldk-se, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 05.04.2021
Është shikuar 60 herë
 

Leshohet banesa me qira te qafa ,banesa gjindet ne katin e 10,eshte e renovua ka pamje shume te bukur dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa