Banesë me qira
250.00 €

  • te kafet e vogla, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 06.04.2021
Është shikuar 63 herë
 

Lëshohet banesa me qira ne Prishtinë ne qender te kafet e vogla, te qafa, me saktesisht te pompa e benzines IP. Ndodhet ne katin 2 me lift.

Posedon: Sallon me kuzhinë| Një dhomë gjumi| Banjo dhe ballkon.

Çmimi: 250 Euro

Tel. ☎

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa