Banesë me qira
250.00 €

  • Afër pompes IP petrol, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 10.04.2021
Është shikuar 30 herë
 

▪️Tek kafet e vogla, me 65m2 kati 2 me lift,me sistem te ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

044 599 989 + Viber +Whatsapp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa