Banesë me qira
270.00 €

  • Në rrugen "Uçk, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 12.05.2021
Është shikuar 26 herë
 

▪️Tek qafa, në rrugen "Uçk", me 82m2 kati i 4 pa lift,me sistem të ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma të gjumit
▪️ Banjo dhe
▪️ Ballkon.

044 599 989 + viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa