Banesë me qira
380.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20514

Banesa gjendet në Qendër të Qytetit Rr. Edit Durham ka sipërfaqe 75m² kati i 11-të, posedon dy ashensor funksional.
Banesa është mirë e mobiluar dhe organizuar me paijset e nevojshme për banim, gjendet në lokacion shumë të mirë.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi. koridor, dy banjo dhe ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra