Banesë me qira
300.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 20425

Banesa gjendet në Qendër Rr. Trinë Smajli mbi Albi Market prapa hotel Sirius kati i parë.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me të gjitha paijset e nevojshme për banim.

Banesa ka këtë renditje: sallon, kuzhinë, dhomë gjumi koridor, banjo.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra