Banesë me qira
500.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 21583

Banesa gjendet në Qendër rr. Agim Ramadani përballë hotel Sirius, ka sipërfaqe 60m² kati i 4-të pa lift.
Banesa është komplet e mobiluar mirë dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion shumë të përshtatshëm me çasje të shpejtë në çdo shërbim.
Objekti banesor posedon ngrohje me Termokos.
Banesa ka këtë renditje: sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe dy ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra