Banesë me qira
400.00 €

  • Te kino abc, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 18 herë
 

Ofrojm Banesen me #Qira super luksoze ne qender mbrap Rings Caffe dhe #CinoAbc dhe sheshit Nena Tereza ne ne Prishtin.

Banesa ka Sallonin vet
Kuzhinen vet
1 dhom gjumi
1 banjo
2 ballkona
Koridor

Banesa esht ne katin e par .

Banesa ka klimen ka maqin te enve dhe ka maqinen e teshav te larjes edhe qe i ter teshat'

Per inforamata tjera ne numrin

+383 44 427 147 viber whatsapp Tel

Çmimi 400 euro per muj .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra