Banesë me qira
250.00 €

  • Te Sllovenia Sporti, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 22 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 65m² në afërsi të Parkut në Qendër

Banesa është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 65m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Objekti nuk posedon ashensor (lift) !

Lokacioni: https://goo.gl/maps/DSXqF7cR3Wfqdvhu5

Çmimi: 250€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #qender #albi #parku

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra