Banesë me qira
300.00 €

  • Pejton, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 11 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë për #ZYRE në afërsi të Bulevardit Xhorxh Bush në Qendër

Banesa është në katin e parë (1) të banimit, hapësira është e ndarë në tre njësi pune, një banjo dhe dy ballkone.

Është e renovuar tërësishtë!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/FtHK9wT7jmApUJoV8

Çmimi: 300€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #rent #zyre #banesa #qender

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra