Banesë me qira
250.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 17 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 50m² në rrugën Tring Smajli, në afërsi të Hotel Sirius në Qendër

Banesa është në katin e katërt (4) të banimit, hapësira prej 50m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/GGsQeTwuLwM6yzVo6

Çmimi: 250€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #qender #hotel_sirius

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra