Banesë me qira
250.00 €

  • Sllovenia Sport, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 72 herë
 

Banes me qira ne qender te Sllovenia sportit rruga Agim ramadani.

|Dy dhoma gjumi | Sallon me kuzhin | Banjo | Kati 1 | Taras |

Qmimi : 250 euro
Per me shume info : +383 49 341 700 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra