Banesë me qira
250.00 €

  • Afër xhamis së 4 llullav, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 66 herë
 

▪️Afër xhamis së 4 llullav, rruga Rrustem Hyseni, me 80m2, kati 3-pa lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhome e dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma te gjumit,
▪️ Banjo,
▪️ Ballkon,
Vetëm rryma paguhet prej shpenzimev.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra