Banesë me qira
400.00 €

  • Mbi kafen Lulu Coffee and Wine, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 7 herë
 

▪️Shume afër sheshit Zahir Pajaziti, mbi kafen Lulu Coffee and Wine, me 60m2, kati 4 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.
Uji, Mbeturinat, Mirembajtja, Lifit dhe Interneti jan të përfshira në këtë çmim.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra