Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Perball Bustit Isa Kastrati, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 70 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Qender, te Parku i qytetit, perball Bustit Isa Kastrati

Siperfaqe 40m2
Kati 2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
Banjo
Ballkon

Cmimi 150€

049844980

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra